PENN-DEL YMCA SWIM LEAGUE

  Logged in as: Guest (Login | Register)
 Navigation


Contact Us

363,216 visitors
Since 7/1/2005 7:20:44 PM

Visitors today: 308



View Dual Meet Results
Printable Results
  Home Team Away Team
Meet Date Saturday, November 18, 2017     Warm-up: 11:00AM
Team Names Bethlehem-Madison G Central Bucks-Madison G
Coaches Names:
Referee:  
Administrative Official:  
Meet Manager Operator:
Overall Score of Meet:       
8 and Under (Mini) Age Group Score:
9-10 (Cadet) Age Group Score:
11-12 (Prep) Age Group Score:
13-14 (Junior) Age Group Score:
Open (Senior) Age Group Score:






Licensed to Penn-Del Swim League - For Office Use Only License
HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 11/28/2017 07:29 PM
DD Madison BYST vs CBFY 11.18.2017 - 11/18/2017
Division - PennDel Swim League
Madison Double Dual Meet
Results

Event 1 Girls 15-21 200 Yard Medley Relay 15 - 21 Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Bethlehem YMCA Stars Swim Team 'A' 1:58.81 2:02.49 7
1) Lehr, Anna 17 2) Reilly, Emma 16
3) Taylor, Samantha 15 4) Mack, Abigail 16

Event 3 Girls 13-14 200 Yard Medley Relay 13 - 14 Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Bethlehem YMCA Stars Swim Team 'A' 2:03.66 2:12.89 7
1) Park, Sarah 13 2) Lehr, Talia 14
3) Bruno, Monica 13 4) Robertson, Hailey 13
-- Central Bucks Family YMCA 'A' NT X2:20.98
1) Blake, Julia 13 2) Hofmann, Lina 13
3) Huckel, Carolyn 13 4) Huang, Lilian 13

Event 5 Girls 11-12 200 Yard Medley Relay 11 - 12 Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Bethlehem YMCA Stars Swim Team 'A' 2:18.74 2:35.27 7
1) Baluta, Mattie 11 2) Dettmar, Amanda 12
3) Yons, Skyler 11 4) Stahl, Erika 12
-- Central Bucks Family YMCA 'A' 2:36.20 X2:27.60
1) Petty, Sydney 11 2) Son, Caroline 12
3) Ruch, Elizabeth 11 4) Sheth, Saara 11

Event 7 Girls 9-10 200 Yard Medley Relay 09 - 10 Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Bethlehem YMCA Stars Swim Team 'B' NT 2:52.60 7
1) Yons, Raelynn 9 2) McKeon, Avery 10
3) Bruno, Katie 10 4) Onia, Leah 9
2 Central Bucks Family YMCA 'B' NT 2:57.25
1) Kim, Yuna 10 2) Senior, Mina 10
3) Shapiro, Sarah 10 4) Fahey, Megan 10
3 Bethlehem YMCA Stars Swim Team 'A' 2:36.60 3:07.71
1) Hisle, Sofia 10 2) Bloss - Ferry, Audrey 9
3) Posavek, Chloe 10 4) Paxton, Amelia 10
4 Bethlehem YMCA Stars Swim Team 'C' NT 3:43.47
1) McClarin, Lilah 9 2) Bullard, Taryn 9
3) Whitley, Violet 9 4) Fuehrer, Megan 9
-- Central Bucks Family YMCA 'A' 2:45.80 X2:37.34
1) Taylor, Meghan 10 2) Petrakis, Grace 9
3) Mottershead, Freya 10 4) Clarke, Kathryn 10

Event 9 Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay 08 - U Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
-- Bethlehem YMCA Stars Swim Team 'A' 1:36.29 DQ
1) Kent, Sienna 8 2) Mikovich, Estella 7
3) Terry, Sophie 7 4) Posavek, Scarlet 7

Event 11 Girls 15-21 200 Yard Freestyle 15 - 21 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Miksa, Leah 15 CBFY 2:10.26 2:09.92 5
2 Smith, Kendra 17 Stars 2:10.75 2:13.73 3
3 Reilly, Emma 16 Stars 2:21.83 2:21.52 1
4 Theesfeld, Isabella 15 CBFY 2:32.28 2:28.08
-- Wiley, Brooklyne 17 CBFY 2:16.85 X2:20.53

Event 13 Girls 13-14 200 Yard Freestyle 13 - 14 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Huckel, Carolyn 13 CBFY 2:25.94 2:26.82 5
2 Taylor, Sydney 13 Stars 2:38.32 2:36.75 3
3 Robertson, Hailey 13 Stars NT 3:04.63 1
4 Burchielli, Veronica 13 Stars NT 3:19.87
-- Blake, Julia 13 CBFY 2:56.32 DQ

Event 15 Girls 11-12 200 Yard Freestyle 11 - 12 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Ruch, Elizabeth 11 CBFY 2:37.28 2:35.30 5
2 Sheth, Saara 11 CBFY 2:46.52 2:41.70 3
3 Son, Caroline 12 CBFY NT 2:52.29
4 Barlow, Sarah 11 Stars NT 2:58.10 1
5 Dettmar, Amanda 12 Stars NT 3:09.93
-- Whitley, Clara 12 Stars 3:26.86 X3:24.53

Event 17 Girls 15-21 50 Yard Freestyle 15 - 21 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Mack, Abigail 16 Stars 25.95 26.03 5
2 Axler, Elizabeth 16 CBFY 26.13 26.47 3
3 Miksa, Leah 15 CBFY NT 26.67 1
4 Burke, Treasa 16 Stars NT 30.89
-- Hagerich, Katie 15 CBFY 28.04 X28.01

Event 19 Girls 13-14 50 Yard Freestyle 13 - 14 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Hofmann, Lina 13 CBFY 26.40 26.08 5
2 Pinter, Julia 13 Stars 33.44 30.08 3
3 Taylor, Sydney 13 Stars NT 32.29 1
4 Moawad, Amira 13 Stars 1:16.20 1:07.87
-- Huang, Lilian 13 CBFY NT X32.37

Event 21 Girls 11-12 50 Yard Freestyle 11 - 12 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Petty, Sydney 11 CBFY 33.69 31.24 5
2 Fronzeo, Maddy 12 CBFY 36.12 33.84 3
3 Magliaro, Lauren 11 CBFY 38.94 37.05
4 Baluta, Mattie 11 Stars 37.90 38.65 1
5 Martin, Zara 12 Stars 39.60 39.57
-- Flynn, Lora 11 Stars 34.92 X34.61
-- Bishop, Ayroka 11 Stars 36.27 X35.23
-- Barlow, Sarah 11 Stars 34.83 X36.35
-- Watts, Elizabeth 11 CBFY 46.06 X39.51
-- Brazell, Maya 12 CBFY 41.78 X41.19
-- Elton, Jorja 11 Stars NT X42.13

Event 23 Girls 9-10 50 Yard Freestyle 09 - 10 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Mottershead, Freya 10 CBFY 31.62 31.55 5
2 Cort, Julia 9 Stars NT 32.79 3
3 Onia, Leah 9 Stars 38.32 35.52 1
4 Taylor, Meghan 10 CBFY 40.44 38.55
5 Paxton, Amelia 10 Stars 39.38 42.42
-- Bruno, Katie 10 Stars 39.55 X37.52
-- Posavek, Chloe 10 Stars NT X38.64
-- McClarin, Lilah 9 Stars 41.90 X40.17
-- Litts, Josephine 9 CBFY 43.25 X41.54
-- Fahey, Megan 10 CBFY 46.93 X43.72
-- Whitley, Violet 9 Stars 48.46 X50.61
-- Frink, Ella 9 Stars NT X51.68
-- Coggshall, Amelia 9 CBFY NT X52.78
-- Bullard, Taryn 9 Stars 1:00.13 X58.07
-- Fuehrer, Megan 9 Stars NT X59.38

Event 25 Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle 08 - U Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Van Why, Emily 7 CBFY NT 19.98 5
2 Frustaci, Olivia 8 CBFY 18.87 24.43 3
3 Terry, Sophie 7 Stars 2:20.75 29.45 1
4 Frink, Quinn 6 Stars 31.13 32.43
5 Leo, Francesca 7 Stars 38.67 37.31

Event 27 Girls 15-21 100 Yard Backstroke 15 - 21 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Lehr, Anna 17 Stars 59.61 1:04.62 5
2 Taylor, Samantha 15 Stars 1:05.95 1:05.48 3
3 Krotzer, Sabrina 18 Stars 1:07.87 1:10.60
4 Booth, Emily 16 CBFY 1:05.36 1:12.11 1
-- Chell, Stephanie 17 CBFY 1:07.92 X1:08.06
-- Hagerich, Katie 15 CBFY 1:07.97 X1:09.57
-- Wiley, Brooklyne 17 CBFY 1:06.04 X1:11.57
-- Theesfeld, Isabella 15 CBFY 1:18.73 X1:19.43

Event 29 Girls 13-14 100 Yard Backstroke 13 - 14 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Park, Sarah 13 Stars NT 1:09.59 5
2 Huckel, Carolyn 13 CBFY 1:12.32 1:11.48 3
3 Huang, Lilian 13 CBFY NT 1:22.81 1
4 Bruno, Monica 13 Stars 1:21.70 1:23.23
5 Blake, Julia 13 CBFY NT 1:38.26
-- Moawad, Amira 13 Stars 2:58.42 X2:45.88
-- Pinter, Julia 13 Stars NT DQ

Event 31 Girls 11-12 50 Yard Backstroke 11 - 12 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Yons, Skyler 11 Stars 40.37 41.10 5
2 Son, Caroline 12 CBFY 45.14 42.45 3
3 Stahl, Erika 12 Stars 48.04 43.82 1
4 Bishop, Ayroka 11 Stars 43.28 47.83
5 Brazell, Maya 12 CBFY 47.87 48.35
6 Magliaro, Lauren 11 CBFY 50.72 51.49
7 Elton, Jorja 11 Stars NT 59.36
-- Watts, Elizabeth 11 CBFY NT X48.45
-- Barlow, Sarah 11 Stars 44.01 XDQ

Event 33 Girls 9-10 50 Yard Backstroke 09 - 10 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Petrakis, Grace 9 CBFY 37.42 37.28 5
2 Cort, Julia 9 Stars NT 39.16 3
3 Senior, Mina 10 CBFY 43.30 45.43 1
4 Paxton, Amelia 10 Stars NT 52.58
-- Clarke, Kathryn 10 CBFY 43.93 X41.86
-- Kim, Yuna 10 CBFY 45.01 X43.70
-- Hisle, Sofia 10 Stars 48.08 X44.69
-- Taylor, Meghan 10 CBFY 48.25 X46.01
-- Fahey, Megan 10 CBFY 51.59 X51.68
-- Coggshall, Amelia 9 CBFY NT X1:07.54
-- Posavek, Chloe 10 Stars 44.83 DQ

Event 35 Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke 08 - U Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Mikovich, Estella 7 Stars NT 24.18 5
2 McClarin, Elizabeth 7 Stars NT 28.90 3
3 Frink, Quinn 6 Stars 30.75 30.97
-- Van Why, Emily 7 CBFY NT X22.13
-- Leo, Francesca 7 Stars 57.75 X1:25.22

Event 37 Girls 15-21 100 Yard Breaststroke 15 - 21 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Chell, Stephanie 17 CBFY 1:10.81 1:13.40 5
2 Smith, Kendra 17 Stars 1:18.53 1:18.73 3
3 Sterner, Courtney 15 CBFY 1:17.20 1:19.71 1
4 Reilly, Emma 16 Stars 1:19.89 1:21.52
5 Burke, Treasa 16 Stars NT 1:34.15

Event 39 Girls 13-14 100 Yard Breaststroke 13 - 14 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Hofmann, Lina 13 CBFY 1:10.55 1:09.82 5
2 Robertson, Hailey 13 Stars NT 1:21.34 3
3 Huckel, Carolyn 13 CBFY 1:31.14 1:29.76 1
4 Lehr, Talia 14 Stars NT 1:35.11
-- Blake, Julia 13 CBFY 1:45.35 X1:45.06
-- Burchielli, Veronica 13 Stars NT DQ

Event 41 Girls 11-12 50 Yard Breaststroke 11 - 12 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Petty, Sydney 11 CBFY 50.31 43.00 5
2 Yons, Skyler 11 Stars 46.99 47.10 3
3 Whitley, Clara 12 Stars 48.25 48.01 1
4 Sheth, Saara 11 CBFY 52.05 50.17
5 Eisenhardt, Jaina 12 Stars 55.96 55.58
-- Fronzeo, Maddy 12 CBFY NT DQ

Event 43 Girls 9-10 50 Yard Breaststroke 09 - 10 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Petrakis, Grace 9 CBFY 40.99 44.20 5
2 McKeon, Avery 10 Stars 52.57 50.90 3
3 Clarke, Kathryn 10 CBFY 58.10 51.14 1
4 Shapiro, Sarah 10 CBFY 52.56 52.40
5 Bloss - Ferry, Audrey 9 Stars 53.85 52.46
6 Yons, Raelynn 9 Stars NT 55.48
-- Hisle, Sofia 10 Stars 55.08 X54.30
-- Fuehrer, Megan 9 Stars NT X1:00.72
-- Whitley, Violet 9 Stars NT X1:03.88
-- Fahey, Megan 10 CBFY 1:04.94 X1:04.81
-- Coggshall, Amelia 9 CBFY NT X1:10.85
-- Frink, Ella 9 Stars NT XDQ

Event 45 Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke 08 - U Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Frustaci, Olivia 8 CBFY 30.75 28.84 5
2 Mikovich, Estella 7 Stars 34.21 33.08 3
3 Van Why, Emily 7 CBFY NT 37.72 1
-- Kent, Sienna 8 Stars NT DQ

Event 47 Girls 15-21 500 Yard Freestyle 15 - 21 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Sterner, Courtney 15 CBFY 5:38.39 5:43.89 5
2 Lehr, Anna 17 Stars 5:41.85 5:46.61 3
-- Wiley, Brooklyne 17 CBFY 6:23.75 X6:25.52

Event 49 Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle 08 - U Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Posavek, Scarlet 7 Stars 45.89 46.21 5
2 McClarin, Elizabeth 7 Stars NT 54.11 3
-- Frustaci, Olivia 8 CBFY 49.81 X44.94

Event 51 Girls 9-10 100 Yard Freestyle 09 - 10 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Mottershead, Freya 10 CBFY 1:08.95 1:09.85 5
2 Shapiro, Sarah 10 CBFY 1:25.25 1:20.08 3
3 Cort, Julia 9 Stars NT 1:20.99 1
4 Yons, Raelynn 9 Stars NT 1:24.13
5 Kim, Yuna 10 CBFY 1:32.43 1:29.77
-- Taylor, Meghan 10 CBFY NT X1:28.86
-- Litts, Josephine 9 CBFY NT X1:42.02

Event 53 Girls 11-12 100 Yard Freestyle 11 - 12 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Ruch, Elizabeth 11 CBFY 1:10.69 1:11.95 5
2 Sheth, Saara 11 CBFY 1:12.34 1:12.64 3
3 Stahl, Erika 12 Stars 1:27.01 1:18.62 1
4 Dettmar, Amanda 12 Stars 1:24.15 1:24.31
5 Brazell, Maya 12 CBFY NT 1:26.51
6 Martin, Zara 12 Stars NT 1:34.87
-- Yons, Skyler 11 Stars 1:17.21 X1:13.98

Event 55 Girls 13-14 100 Yard Freestyle 13 - 14 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Pinter, Julia 13 Stars 1:13.30 1:06.89 5
2 Huang, Lilian 13 CBFY NT 1:09.10 3
3 Burchielli, Veronica 13 Stars NT 1:23.53 1
4 Moawad, Amira 13 Stars 3:14.64 2:48.49

Event 57 Girls 15-21 100 Yard Freestyle 15 - 21 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Mack, Abigail 16 Stars NT 57.25 5
2 Axler, Elizabeth 16 CBFY 57.61 57.87 3
3 Miksa, Leah 15 CBFY 58.01 59.18 1
4 Krotzer, Sabrina 18 Stars 58.57 59.78
5 Chell, Stephanie 17 CBFY 56.77 59.86
6 Burke, Treasa 16 Stars NT 1:12.53
-- Booth, Emily 16 CBFY 58.15 X1:05.88
-- Theesfeld, Isabella 15 CBFY 1:08.53 X1:08.19

Event 59 Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly 08 - U Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Van Why, Emily 7 CBFY NT 26.68 5
2 Frustaci, Olivia 8 CBFY 25.94 28.18 3
3 Kent, Sienna 8 Stars NT 30.36 1
4 Terry, Sophie 7 Stars 34.20 36.37
-- Frink, Quinn 6 Stars NT XDQ

Event 61 Girls 9-10 50 Yard Butterfly 09 - 10 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Mottershead, Freya 10 CBFY 35.31 36.89 5
2 Onia, Leah 9 Stars NT 45.67 3
3 Posavek, Chloe 10 Stars 45.60 47.79 1
4 Whitley, Violet 9 Stars NT 1:06.85
-- Senior, Mina 10 CBFY 1:08.57 X57.72

Event 63 Girls 11-12 50 Yard Butterfly 11 - 12 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Petty, Sydney 11 CBFY 44.11 34.04 5
2 Flynn, Lora 11 Stars 39.38 38.30 3
3 Eisenhardt, Jaina 12 Stars 43.98 45.51 1
4 Son, Caroline 12 CBFY 51.30 48.85
5 Baluta, Mattie 11 Stars 50.46 49.64
6 Watts, Elizabeth 11 CBFY NT 50.35
-- Fronzeo, Maddy 12 CBFY NT X44.07
-- Magliaro, Lauren 11 CBFY NT X46.75

Event 65 Girls 13-14 100 Yard Butterfly 13 - 14 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Hofmann, Lina 13 CBFY 1:11.13 1:08.67 5
2 Park, Sarah 13 Stars NT 1:09.70 3
3 Taylor, Sydney 13 Stars NT 1:27.02 1

Event 67 Girls 15-21 100 Yard Butterfly 15 - 21 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Axler, Elizabeth 16 CBFY 1:02.55 1:04.37 5
2 Taylor, Samantha 15 Stars 1:04.19 1:05.42 3

Event 69 Girls 9-10 100 Yard IM 09 - 10 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Petrakis, Grace 9 CBFY 1:17.64 1:17.57 5
2 Bruno, Katie 10 Stars 1:40.21 1:32.15 3
3 Clarke, Kathryn 10 CBFY 1:40.51 1:32.72 1
4 Bloss - Ferry, Audrey 9 Stars 1:46.37 1:42.96
-- Shapiro, Sarah 10 CBFY 1:45.04 X1:31.67
-- Senior, Mina 10 CBFY 1:44.24 X1:43.58
-- Kim, Yuna 10 CBFY 1:49.00 X1:46.05
-- Litts, Josephine 9 CBFY NT X1:48.26

Event 71 Girls 11-12 200 Yard IM 11 - 12 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Ruch, Elizabeth 11 CBFY NT 2:57.90 5
2 Flynn, Lora 11 Stars 3:07.99 3:11.19 3
3 Whitley, Clara 12 Stars NT 3:39.39 1

Event 73 Girls 13-14 200 Yard IM 13 - 14 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Lehr, Talia 14 Stars 2:42.00 2:41.01 5
2 Bruno, Monica 13 Stars 3:07.99 2:53.84 3

Event 75 Girls 15-21 200 Yard IM 15 - 21 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Sterner, Courtney 15 CBFY 2:28.05 2:30.16 5
2 Krotzer, Sabrina 18 Stars NT 2:31.94 3
3 Smith, Kendra 17 Stars NT 2:34.90 1
-- Hagerich, Katie 15 CBFY 2:28.78 X2:32.62

Event 77 Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay 08 - U Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Bethlehem YMCA Stars Swim Team 'A' 1:19.63 1:56.41 7
1) Posavek, Scarlet 7 2) Leo, Francesca 7
3) McClarin, Elizabeth 7 4) Frink, Quinn 6

Event 79 Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay 09 - 10 Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Bethlehem YMCA Stars Swim Team 'A' 2:17.88 2:43.22 7
1) Hisle, Sofia 10 2) McClarin, Lilah 9
3) McKeon, Avery 10 4) Bruno, Katie 10
2 Central Bucks Family YMCA 'B' 2:48.83 2:45.25
1) Litts, Josephine 9 2) Senior, Mina 10
3) Taylor, Meghan 10 4) Clarke, Kathryn 10
-- Central Bucks Family YMCA 'A' 2:14.96 X2:24.94
1) Petrakis, Grace 9 2) Shapiro, Sarah 10
3) Kim, Yuna 10 4) Mottershead, Freya 10

Event 81 Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay 11 - 12 Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Bethlehem YMCA Stars Swim Team 'B' NT 2:34.45 7
1) Whitley, Clara 12 2) Bishop, Ayroka 11
3) Martin, Zara 12 4) Flynn, Lora 11
2 Central Bucks Family YMCA 'B' 2:45.14 2:39.24
1) Magliaro, Lauren 11 2) Brazell, Maya 12
3) Watts, Elizabeth 11 4) Fronzeo, Maddy 12
-- Central Bucks Family YMCA 'A' 2:16.69 X2:14.09
1) Ruch, Elizabeth 11 2) Petty, Sydney 11
3) Son, Caroline 12 4) Sheth, Saara 11
-- Bethlehem YMCA Stars Swim Team 'A' 2:10.47 X2:40.38
1) Barlow, Sarah 11 2) Elton, Jorja 11
3) Stahl, Erika 12 4) Eisenhardt, Jaina 12

Event 83 Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay 13 - 14 Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
-- Central Bucks Family YMCA 'A' NT X2:08.62
1) Huckel, Carolyn 13 2) Blake, Julia 13
3) Huang, Lilian 13 4) Hofmann, Lina 13

Event 85 Girls 15-21 200 Yard Freestyle Relay 15 - 21 Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
-- Central Bucks Family YMCA 'A' 1:47.20 X1:51.46
1) Booth, Emily 16 2) Sterner, Courtney 15
3) Axler, Elizabeth 16 4) Miksa, Leah 15




This page was generated in 0.0313 seconds.



Copyright© 2001-2018  PennDel Swimming. All rights reserved.
Site is best viewed at 1024x768