PENN-DEL YMCA SWIM LEAGUE

  Logged in as: Guest (Login | Register)
 Navigation


Contact Us

363,216 visitors
Since 7/1/2005 7:20:44 PM

Visitors today: 308



View Dual Meet Results
Printable Results
  Home Team Away Team
Meet Date Saturday, November 18, 2017     Warm-up: 1:30PM
Team Names Hatboro-Jefferson G Rocky Run-Jefferson G
Coaches Names:
Referee:  
Administrative Official:  
Meet Manager Operator:
Overall Score of Meet:       
8 and Under (Mini) Age Group Score:
9-10 (Cadet) Age Group Score:
11-12 (Prep) Age Group Score:
13-14 (Junior) Age Group Score:
Open (Senior) Age Group Score:






Licensed to Penn-Del Swim League - For Office Use Only License
HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 11/19/2017 07:16 PM
Haty vs Rocky Run Girls Dual meet
Jefferson Division - PennDel Swim League
Results

Event 1 Girls 15-21 200 Yard Medley Relay 15 - 21 Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
-- Rocky Run YMCA Reef Sharks 'A' NT XDQ
1) Erley, Anastasia H 15 2) Rossi, Kitty E 16
3) Knipe, Ruby W 15 4) Kelly, Anna 15

Event 2 Girls 13-14 200 Yard Medley Relay 13 - 14 Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Rocky Run YMCA Reef Sharks 'A' NT 2:11.29 7
1) Su, Connie 13 2) Su, Cady 13
3) Saulino, Sofia 13 4) Andersen, Maddie E 13
-- Hatboro Area YMCA Hurricanes 'A' 2:16.17 X2:19.60
1) Park, Angelina 13 2) Gambashidze, Teona 13
3) Tran, Hanna 13 4) Dudek, Grace 14

Event 3 Girls 11-12 200 Yard Medley Relay 11 - 12 Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Rocky Run YMCA Reef Sharks 'A' NT 2:16.83 7
1) Kouh, Hailey J 12 2) Knipe, Wren V 11
3) Murphy, Sophia E 12 4) Young, Bria S 11
2 Hatboro Area YMCA Hurricanes 'B' 3:00.07 3:09.41
1) Lee, Sienna 11 2) Jung, Amy 12
3) Sala, Eve 11 4) Moyle, Ellen 11
-- Hatboro Area YMCA Hurricanes 'A' 2:38.63 X2:38.47
1) Liao, Amy 11 2) Rothberg, Mina 12
3) Haber, Carlie 11 4) Rudden, Courtney 12
-- Rocky Run YMCA Reef Sharks 'B' NT X2:46.22
1) Cianci, Nina N 12 2) Kenney, Ava 11
3) Fox, Elle M 11 4) Gomez, Ayumi 11

Event 4 Girls 9-10 200 Yard Medley Relay 09 - 10 Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Rocky Run YMCA Reef Sharks 'A' NT 3:41.32 7
1) Hinchey-Modglin, Mo R 9 2) Scott, AJ 9
3) Fuller, TJ J 9 4) Weissenburger, Emmy G 9
-- Rocky Run YMCA Reef Sharks 'B' NT X2:45.89
1) Murphy, Kristen Y 10 2) Gomez, Jennifer G 10
3) Schwelm, Ruby R 10 4) Schwelm, Addison R 9
-- Hatboro Area YMCA Hurricanes 'A' 3:09.73 X3:01.98
1) Holland, Genevieve 10 2) Luddecke, Megan 9
3) Savadove, Kou 9 4) Karlson, Katherine 9

Event 5 Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay 08 - U Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Hatboro Area YMCA Hurricanes 'A' 1:23.64 1:26.99 7
1) Jerardi, Lily 8 2) Maxwell, Gracie 8
3) Patel, Aryana 8 4) Garcia, Carolina 8
-- Hatboro Area YMCA Hurricanes 'B' 2:12.65 X1:38.10
1) Gujare, Sara 7 2) Larsen, Tova 8
3) Schmidt, Zoe 8 4) Hornby, Avery 7
-- Rocky Run YMCA Reef Sharks 'A' NT XDQ
1) Okolo, Ava J 7 2) Lonnquist, Marrah A 8
3) Shuda, Francesca R 6 4) Stuardi, Ada J 7

Event 6 Girls 15-21 200 Yard Freestyle 15 - 21 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Erley, Anastasia H 15 RKRY 2:07.53 2:11.13 5
2 Stylianou, Anna Maria 16 HATY 2:12.97 2:20.45 3
3 Rossi, Kitty E 16 RKRY 2:20.55 2:30.26 1

Event 7 Girls 13-14 200 Yard Freestyle 13 - 14 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Grims, Claudia A 13 RKRY 2:13.59 2:13.34 5
2 Tran, Hanna 13 HATY 2:30.40 2:27.40 3
3 Baumgardner, Mattea A 14 RKRY NT 2:31.35 1
4 Andersen, Maddie E 13 RKRY NT x2:40.58

Event 8 Girls 11-12 200 Yard Freestyle 11 - 12 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Murphy, Sophia E 12 RKRY NT 2:28.71 5
2 Haber, Carlie 11 HATY NT 2:47.87 3
3 Fox, Elle M 11 RKRY NT 2:48.17 1
4 Liao, Amy 11 HATY NT 3:08.26
5 Lee, Sienna 11 HATY NT x3:15.12

Event 9 Girls 15-21 50 Yard Freestyle 15 - 21 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Knipe, Ruby W 15 RKRY 26.17 26.35 5
2 Baffic, Thally V 16 RKRY 27.29 28.48 3
3 Stylianou, Anna Maria 16 HATY 28.15 29.07 1
-- Morris, Haley 15 HATY 31.78 X31.06

Event 10 Girls 13-14 50 Yard Freestyle 13 - 14 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Saulino, Sofia 13 RKRY 29.07 27.86 5
2 Dudek, Grace 14 HATY 27.42 27.88 3
3 Saulino, Sabella 13 RKRY 28.20 28.89 1
4 Kent, Amanda L 13 RKRY NT x32.96
5 Gambashidze, Teona 13 HATY 36.66 34.68
6 Walton, Damya 14 HATY 36.99 x38.08

Event 11 Girls 11-12 50 Yard Freestyle 11 - 12 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Rothberg, Mina 12 HATY 31.73 30.32 5
2 Define, Brooke T 11 RKRY 32.09 31.61 3
3 Viau, Sheldon A 11 RKRY 32.85 33.47 1
4 Young, Bria S 11 RKRY 31.33 x33.56
5 Rudden, Courtney 12 HATY 35.71 34.36
-- Viau, Raegan A 11 RKRY 34.71 X34.94
-- Truocchio, Josephine M 11 RKRY 39.32 X35.87
-- Jung, Amy 12 HATY 37.97 X36.07
-- Leary, Sadie 12 HATY 42.33 X36.85
-- Gambashidze, Nino 11 HATY 43.37 X40.09
-- Reeves, Rachel S 12 RKRY 40.68 X41.24
-- Sala, Eve 11 HATY NT X41.41
-- Tran, Sarah 11 HATY 46.02 X45.44
-- O'Neill, Meghan 11 RKRY 43.63 X45.56
-- Dankowski, Natasha A 12 RKRY 43.40 X45.67
-- Muller, Alison 11 HATY 50.19 X49.89
-- Moyle, Ellen 11 HATY 48.25 X55.78

Event 12 Girls 9-10 50 Yard Freestyle 09 - 10 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Murphy, Kristen Y 10 RKRY 32.39 33.38 5
2 Luddecke, Megan 9 HATY 35.12 34.92 3
3 Holland, Genevieve 10 HATY 40.00 39.77 1
4 Scott, AJ 9 RKRY 40.15 41.10
5 Karlson, Katherine 9 HATY 46.05 x47.38
6 Hinchey-Modglin, Mo R 9 RKRY 47.75 x49.05
-- Walker, Myah A 9 RKRY 52.70 X52.18
-- Weissenburger, Emmy G 9 RKRY 50.27 X52.26
-- Podduturi, Aditi 9 HATY 1:01.79 X1:01.75
-- Coren, Julia 10 HATY NT X1:03.34

Event 13 Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle 08 - U Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Maxwell, Gracie 8 HATY 17.61 17.30 5
2 Patel, Aryana 8 HATY 18.87 19.00 3
3 Lonnquist, Marrah A 8 RKRY 17.12 19.44 1
4 Gujare, Sara 7 HATY 21.31 x21.12
5 Hutchinson, Maddy T 8 RKRY 20.83 23.45
6 Stuardi, Ada J 7 RKRY 24.44 x28.20
-- Lam, Anna 6 HATY 23.20 X20.19
-- Larsen, Tova 8 HATY 26.49 X26.39
-- Moyle, Tessa 7 HATY 27.28 X29.18
-- Holland, Gillian 7 HATY 32.08 X33.37
-- Withers, Amelia 6 HATY 36.38 X36.95
-- Pillai, Mydhili 8 HATY NT XDQ

Event 14 Girls 15-21 100 Yard Backstroke 15 - 21 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Cave, Lindsay S 16 RKRY 1:05.91 1:06.69 5
2 Kelly, Anna 15 RKRY 1:10.99 1:10.68 3
3 Stylianou, Anna Maria 16 HATY 1:15.27 1:17.51 1

Event 15 Girls 13-14 100 Yard Backstroke 13 - 14 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Dudek, Grace 14 HATY 1:10.16 1:09.31 5
2 Su, Connie 13 RKRY 1:13.49 1:12.59 3
3 Park, Angelina 13 HATY 1:27.44 1:25.69 1
4 Kent, Amanda L 13 RKRY NT 1:33.24
-- Salladino, Lauren 14 RKRY 1:21.80 DQ

Event 16 Girls 11-12 50 Yard Backstroke 11 - 12 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Kouh, Hailey J 12 RKRY 33.20 32.30 5
2 Pepper, Nicola G 12 RKRY 35.26 36.12 3
3 Truocchio, Josephine M 11 RKRY 40.04 x40.49
4 Liao, Amy 11 HATY 42.03 43.08 1
5 Lee, Sienna 11 HATY 42.56 43.26
-- Viau, Sheldon A 11 RKRY 39.13 X38.32
-- Kenney, Ava 11 RKRY NT X42.14
-- Cianci, Nina N 12 RKRY 45.29 X45.12
-- Reeves, Rachel S 12 RKRY 50.45 X50.42
-- O'Neill, Meghan 11 RKRY 51.77 X50.65
-- Dankowski, Natasha A 12 RKRY 49.17 X55.09
-- Tran, Sarah 11 HATY NT X57.72
-- Moyle, Ellen 11 HATY 1:01.93 X1:05.22
-- Nasib, Leyla 12 HATY 44.80 DQ
-- Hoang, Laura 11 HATY 1:00.16 XDQ

Event 17 Girls 9-10 50 Yard Backstroke 09 - 10 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Schwelm, Ruby R 10 RKRY 36.81 35.35 5
2 Holland, Genevieve 10 HATY 44.48 42.71 3
3 Savadove, Kou 9 HATY 48.17 45.38 1
4 Fields, Whitney 9 HATY 54.26 x51.70
5 Fuller, TJ J 9 RKRY 50.82 56.38
-- Walker, Myah A 9 RKRY 55.29 X57.40
-- Weissenburger, Emmy G 9 RKRY 1:05.33 X1:02.09
-- Podduturi, Aditi 9 HATY NT X1:07.38
-- Coren, Julia 10 HATY NT X1:08.08

Event 18 Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke 08 - U Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Jerardi, Lily 8 HATY 19.22 20.87 5
2 Lonnquist, Marrah A 8 RKRY 26.18 21.37 3
3 Hornby, Avery 7 HATY 23.63 25.27 1
4 Okolo, Ava J 7 RKRY 25.89 25.79
5 Gujare, Sara 7 HATY 25.88 x27.70
6 Shuda, Francesca R 6 RKRY 29.63 x28.59
-- Maxwell, Gracie 8 HATY 23.30 X22.32
-- Lam, Anna 6 HATY 28.52 X24.17
-- Moyle, Tessa 7 HATY 29.04 X29.52
-- Holland, Gillian 7 HATY 31.74 X32.06
-- Withers, Amelia 6 HATY 35.68 X40.77
-- Pillai, Mydhili 8 HATY NT XDQ

Event 19 Girls 15-21 100 Yard Breaststroke 15 - 21 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Rossi, Kitty E 16 RKRY 1:19.53 1:23.02 5
2 Morris, Haley 15 HATY 1:32.92 1:32.81 3

Event 20 Girls 13-14 100 Yard Breaststroke 13 - 14 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Su, Cady 13 RKRY 1:18.14 1:18.31 5
2 Saulino, Sabella 13 RKRY 1:20.23 1:23.98 3
3 Andersen, Maddie E 13 RKRY NT x1:25.58
4 Park, Angelina 13 HATY NT 1:30.93 1
5 Gambashidze, Teona 13 HATY NT 1:35.38
6 Walton, Damya 14 HATY 1:51.57 x1:52.37

Event 21 Girls 11-12 50 Yard Breaststroke 11 - 12 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Knipe, Wren V 11 RKRY 38.87 39.12 5
2 Rothberg, Mina 12 HATY 38.34 39.35 3
3 Fox, Elle M 11 RKRY 43.16 42.87 1
4 Truocchio, Olivia G 12 RKRY 42.37 x43.44
5 Jung, Amy 12 HATY 47.24 46.23
6 Leary, Sadie 12 HATY 51.95 x50.56
-- Viau, Raegan A 11 RKRY 47.44 X47.29
-- Gomez, Ayumi 11 RKRY 47.78 X47.93
-- Gambashidze, Nino 11 HATY 51.96 X49.57
-- Liao, Amy 11 HATY NT X50.19
-- Rudden, Courtney 12 HATY NT X50.28
-- Kenney, Ava 11 RKRY 48.49 X51.36
-- Muller, Alison 11 HATY 1:02.82 X1:00.44
-- Hoang, Laura 11 HATY 51.56 XDQ

Event 22 Girls 9-10 50 Yard Breaststroke 09 - 10 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Gomez, Jennifer G 10 RKRY 50.37 49.32 5
2 Scott, AJ 9 RKRY 54.82 55.06 3
3 Savadove, Kou 9 HATY 1:02.65 1:02.43 1
-- Coren, Julia 10 HATY NT DQ
-- Fields, Whitney 9 HATY NT DQ

Event 23 Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke 08 - U Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Maxwell, Gracie 8 HATY 23.34 23.43 5
2 O'Donnell, Morgan R 8 RKRY 22.88 23.88 3
3 Schmidt, Zoe 8 HATY 28.61 28.16 1
4 Larsen, Tova 8 HATY NT x30.27
5 Okolo, Ava J 7 RKRY NT 32.21
-- Jerardi, Lily 8 HATY 25.89 X25.29
-- Moyle, Tessa 7 HATY 37.65 XDQ
-- Pillai, Mydhili 8 HATY NT XDQ

Event 24 Girls 15-21 500 Yard Freestyle 15 - 21 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Cave, Lindsay S 16 RKRY 5:44.71 5:57.29 5
2 Kelly, Anna 15 RKRY 8:14.93 6:18.12 3
3 Morris, Haley 15 HATY NT 6:44.81 1

Event 25 Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle 08 - U Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Jerardi, Lily 8 HATY 40.51 38.64 5
2 Garcia, Carolina 8 HATY 43.35 41.49 3
3 O'Donnell, Morgan R 8 RKRY NT 41.98 1
4 Hutchinson, Maddy T 8 RKRY 50.30 54.48
5 Hornby, Avery 7 HATY 51.88 x56.36
-- Lam, Anna 6 HATY NT X47.85
-- Larsen, Tova 8 HATY 59.19 X1:02.55
-- Holland, Gillian 7 HATY 1:18.24 X1:14.86

Event 26 Girls 9-10 100 Yard Freestyle 09 - 10 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Murphy, Kristen Y 10 RKRY 1:13.82 1:13.69 5
2 Fields, Whitney 9 HATY NT 1:37.44 3
3 Karlson, Katherine 9 HATY NT 1:58.70 1
4 Fuller, TJ J 9 RKRY 2:00.03 2:06.38
5 Podduturi, Aditi 9 HATY NT x2:30.92

Event 27 Girls 11-12 100 Yard Freestyle 11 - 12 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Kouh, Hailey J 12 RKRY 1:03.20 1:02.28 5
2 Kelly, Charlotte 12 RKRY 1:11.75 1:12.13 3
3 Define, Brooke T 11 RKRY 1:16.48 x1:15.03
4 Haber, Carlie 11 HATY 1:18.47 1:17.15 1
5 Gambashidze, Nino 11 HATY 1:40.43 1:36.88
6 Muller, Alison 11 HATY NT x1:53.48
-- Pepper, Nicola G 12 RKRY 1:13.97 X1:15.26
-- Cianci, Nina N 12 RKRY 1:22.37 X1:23.53
-- Lee, Sienna 11 HATY 1:33.01 X1:23.73
-- Gomez, Ayumi 11 RKRY 1:32.52 X1:26.11
-- Jung, Amy 12 HATY 1:39.58 X1:26.25
-- Tran, Sarah 11 HATY 2:03.49 X1:51.17
-- Hinchey-Modglin, Mo R 9 RKRY NT X1:54.34
-- Moyle, Ellen 11 HATY 1:56.93 X2:10.63
-- Nasib, Leyla 12 HATY NT XDQ
-- Hoang, Laura 11 HATY NT XDQ

Event 28 Girls 13-14 100 Yard Freestyle 13 - 14 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Dudek, Grace 14 HATY 1:02.07 1:03.10 5
2 Su, Connie 13 RKRY 1:03.74 1:03.40 3
3 Sleutaris, Ella J 13 RKRY 1:07.44 1:07.95 1
4 Baumgardner, Mattea A 14 RKRY 1:06.19 x1:09.10
5 Gambashidze, Teona 13 HATY 1:34.66 1:18.46
6 Walton, Damya 14 HATY 1:31.84 x1:40.64

Event 29 Girls 15-21 100 Yard Freestyle 15 - 21 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Erley, Anastasia H 15 RKRY 55.40 57.90 5
2 Baffic, Thally V 16 RKRY 1:00.64 1:03.16 3
-- Stylianou, Anna Maria 16 HATY 1:01.41 XDQ

Event 30 Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly 08 - U Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Patel, Aryana 8 HATY 22.13 21.01 5
2 O'Donnell, Morgan R 8 RKRY 19.77 21.24 3
3 Schmidt, Zoe 8 HATY 24.84 24.02 1
4 Garcia, Carolina 8 HATY 24.37 x25.39
5 Stuardi, Ada J 7 RKRY NT 33.42
6 Shuda, Francesca R 6 RKRY NT x38.37
-- Pillai, Mydhili 8 HATY NT XDQ
-- Withers, Amelia 6 HATY NT XDQ

Event 31 Girls 9-10 50 Yard Butterfly 09 - 10 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Schwelm, Ruby R 10 RKRY 35.74 33.57 5
2 Luddecke, Megan 9 HATY 40.62 41.79 3
3 Schwelm, Addison R 9 RKRY NT 48.34 1
4 Holland, Genevieve 10 HATY 55.18 54.47
-- Fields, Whitney 9 HATY NT X56.36
-- Podduturi, Aditi 9 HATY 1:30.51 DQ
-- Coren, Julia 10 HATY NT XDQ

Event 32 Girls 11-12 50 Yard Butterfly 11 - 12 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Murphy, Sophia E 12 RKRY 32.13 32.07 5
2 Young, Bria S 11 RKRY 34.26 33.33 3
3 Rothberg, Mina 12 HATY 36.23 36.03 1
4 Truocchio, Olivia G 12 RKRY 42.35 x43.95
5 Gambashidze, Nino 11 HATY NT 55.02
6 Moyle, Ellen 11 HATY 1:21.22 x1:24.47
-- Leary, Sadie 12 HATY NT X50.90
-- Sala, Eve 11 HATY NT X56.14
-- Rudden, Courtney 12 HATY NT XDQ
-- Hoang, Laura 11 HATY 1:07.47 DQ
-- Tran, Sarah 11 HATY NT XDQ
-- Nasib, Leyla 12 HATY 54.56 XDQ

Event 33 Girls 13-14 100 Yard Butterfly 13 - 14 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Grims, Claudia A 13 RKRY 1:20.27 1:13.87 5
2 Saulino, Sofia 13 RKRY 1:21.18 1:16.27 3
-- Tran, Hanna 13 HATY 1:22.52 X1:21.86

Event 34 Girls 15-21 100 Yard Butterfly 15 - 21 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Knipe, Ruby W 15 RKRY 1:05.48 1:09.86 5
2 Kelly, Anna 15 RKRY 1:09.27 1:10.36 3
3 Morris, Haley 15 HATY 1:23.72 1:26.09 1

Event 35 Girls 9-10 100 Yard IM 09 - 10 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Luddecke, Megan 9 HATY 1:26.56 1:27.17 5
2 Gomez, Jennifer G 10 RKRY 2:08.62 1:42.71 3
3 Savadove, Kou 9 HATY NT 1:46.48 1
-- Schwelm, Addison R 9 RKRY 1:51.42 DQ

Event 36 Girls 11-12 200 Yard IM 11 - 12 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Knipe, Wren V 11 RKRY 2:52.55 2:54.33 5
2 Haber, Carlie 11 HATY 3:19.54 3:14.69 3
3 Liao, Amy 11 HATY NT 3:26.05 1
4 Kelly, Charlotte 12 RKRY NT 3:55.45
5 Sala, Eve 11 HATY NT x4:00.41

Event 37 Girls 13-14 200 Yard IM 13 - 14 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Tran, Hanna 13 HATY 2:49.92 2:43.00 5
2 Su, Cady 13 RKRY 2:45.36 2:43.80 3
3 Sleutaris, Ella J 13 RKRY 2:48.18 2:46.31 1
4 Salladino, Lauren 14 RKRY 2:55.49 x2:53.03
5 Park, Angelina 13 HATY 3:03.90 3:03.04
-- Walton, Damya 14 HATY 3:54.67 X4:03.26

Event 38 Girls 15-21 200 Yard IM 15 - 21 Division
===============================================================================
Name Age Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Rossi, Kitty E 16 RKRY 2:35.94 2:43.03 5

Event 39 Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay 08 - U Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Hatboro Area YMCA Hurricanes 'B' 1:26.15 1:33.93 7
1) Hornby, Avery 7 2) Lam, Anna 6
3) Gujare, Sara 7 4) Schmidt, Zoe 8
2 Rocky Run YMCA Reef Sharks 'A' NT 1:34.79
1) Hutchinson, Maddy T 8 2) Stuardi, Ada J 7
3) Okolo, Ava J 7 4) Lonnquist, Marrah A 8
3 Hatboro Area YMCA Hurricanes 'C' 2:02.23 x2:19.25
1) Moyle, Tessa 7 2) Withers, Amelia 6
3) Holland, Gillian 7 4) Larsen, Tova 8
-- Hatboro Area YMCA Hurricanes 'A' 1:13.26 X1:16.03
1) Maxwell, Gracie 8 2) Garcia, Carolina 8
3) Patel, Aryana 8 4) Jerardi, Lily 8

Event 40 Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay 09 - 10 Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Rocky Run YMCA Reef Sharks 'A' NT 2:22.24 7
1) Gomez, Jennifer G 10 2) Schwelm, Addison R 9
3) Murphy, Kristen Y 10 4) Schwelm, Ruby R 10
-- Hatboro Area YMCA Hurricanes 'A' 2:44.34 X3:00.60
1) Holland, Genevieve 10 2) Karlson, Katherine 9
3) Savadove, Kou 9 4) Luddecke, Megan 9
-- Rocky Run YMCA Reef Sharks 'B' NT X3:36.26
1) Hinchey-Modglin, Mo R 9 2) Walker, Myah A 9
3) Weissenburger, Emmy G 9 4) Fuller, TJ J 9

Event 41 Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay 11 - 12 Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Rocky Run YMCA Reef Sharks 'A' 2:13.08 2:12.62 7
1) Pepper, Nicola G 12 2) Define, Brooke T 11
3) Viau, Sheldon A 11 4) Kelly, Charlotte 12
2 Rocky Run YMCA Reef Sharks 'B' 2:28.11 x2:25.85
1) Fox, Elle M 11 2) Truocchio, Olivia G 12
3) Viau, Raegan A 11 4) Truocchio, Josephine M 11
3 Hatboro Area YMCA Hurricanes 'B' NT 2:55.87
1) Nasib, Leyla 12 2) Sala, Eve 11
3) Jung, Amy 12 4) Leary, Sadie 12
-- Hatboro Area YMCA Hurricanes 'A' 2:19.00 X2:17.73
1) Haber, Carlie 11 2) Rudden, Courtney 12
3) Lee, Sienna 11 4) Rothberg, Mina 12
-- Rocky Run YMCA Reef Sharks 'C' NT X2:39.13
1) Dankowski, Natasha A 12 2) Cianci, Nina N 12
3) Reeves, Rachel S 12 4) Kenney, Ava 11
-- Hatboro Area YMCA Hurricanes 'C' 3:10.33 DQ
1) Gambashidze, Nino 11 2) Muller, Alison 11
3) Moyle, Ellen 11 4) Hoang, Laura 11

Event 42 Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay 13 - 14 Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Rocky Run YMCA Reef Sharks 'A' 1:55.71 1:57.80 7
1) Baumgardner, Mattea A 14 2) Sleutaris, Ella J 13
3) Saulino, Sabella 13 4) Grims, Claudia A 13
-- Rocky Run YMCA Reef Sharks 'B' NT X2:07.36
1) Su, Connie 13 2) Andersen, Maddie E 13
3) Kent, Amanda L 13 4) Salladino, Lauren 14
-- Hatboro Area YMCA Hurricanes 'A' 2:06.62 X2:13.41
1) Tran, Hanna 13 2) Gambashidze, Teona 13
3) Park, Angelina 13 4) Dudek, Grace 14

Event 43 Girls 15-21 200 Yard Freestyle Relay 15 - 21 Division
===============================================================================
Team Seed Finals Points
===============================================================================
1 Rocky Run YMCA Reef Sharks 'A' 1:46.77 1:48.96 7
1) Cave, Lindsay S 16 2) Baffic, Thally V 16
3) Knipe, Ruby W 15 4) Erley, Anastasia H 15




This page was generated in 0.0664 seconds.



Copyright© 2001-2018  PennDel Swimming. All rights reserved.
Site is best viewed at 1024x768